українська мова русский язык english language розділ: Контакти розділ: Продукція та послуги розділ: Головна на головну сторінку
заголовок сторінки разом з меню

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ
ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КБ "ПІВДЕННЕ" ІМЕНІ М.К. ЯНГЕЛЯ
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

Лютий 22, 2016

Вельмишановний Петре Олексійовичу!
Змушені привернути Вашу увагу до ситуації, яка склалася навколо... читати повністю


Окреме конструкторське бюро “Текон-Електрон” займається розробкою спеціальних телевізійних і радіолокаційних систем для авіаційної і бронетанкової техніки та високоточного озброєння.

Всі розробки ОКБ “Текон-Електрон” виконуються з врахуванням найсучасніших досягнень в галузі цифрової елементної бази, оптики та гіроскопії. Модульний принцип побудови дозволяє легко змінювати конфігурацію, робочу частоту, потужність та конструкцію апаратури під різні вироби та призначення. А широке використання цифрових засобів для обробки і формування сигналів, управління режимами роботи, застосування комп’ютерних засобів налагоджування апаратури в процесі її виробництва та діагностики функціонального стану гарантують точність і надійність виготовлених виробів.

На підприємстві є відповідна виробнича та випробувальна база для виготовлення дослідних зразків та проведення випробувань спеціальної телевізійної техніки.

Серійне виробництво виробів, розроблених в ОКБ “Текон-Електрон”, здійснюється на заводі телевізійної техніки “Електрон” (ЗТТ “Електрон”, www.ztt.com.ua, info@ztt.com.ua), який має відповідні потужності та випробувальну базу для виготовлення найсучаснішої апаратури широкого призначення.
загальний вигляд корпусу
вхід